Úvodní strana         Leštění světel         Leštění automobilů         Fotogalerie         Náš příběh         Ceník         Kontakt              Facebook  Instagram

příběh studia Taubner Auto Detailing

  Na jaře roku 2007 vstoupil #TaubnerRacingTeam do soutěží tuningové scény Show&Shine s projektem červené Škody Fabia combi #TeamRedOne. Od tohoto momentu jsem začal sbírat drahocenné zkušenosti v oblasti autolaků a lakování, airbrush, leštění, ochrany a celkově v oblasti péče o automobily - Detailingu. Sezóna 2007 také přinesla první pohárové umístění. Jak na voze přibývaly úpravy a ve vitríně ocenění, v té době 8mi letá Fabia stále nabývala na kráse, začala přitahovat pozornost z okruhu přátel a známých - běžných uživatelů čtyřkolových miláčků. Začal se rozšiřovat i počet cizích aut, které nám začaly procházet dílnou, abych jim pomohl vrátit jejich původní krásu a lesk. V srpnu 2012 jsme získali prestižní ocenění Best Detailing Awards a o rok později (červen 2013) se nám toto ocenění podařilo zopakovat.

  O rok později se začal rýsovat projekt vlastního detailingového studia. Tento sen trvalo vybudovat další 4 roky. Možná se sami sebe ptáte "proč tak dlouho?" Odpověď je jednoduchá... "Čas"... S přibývajícími složitějšími zakázkami, studiem nových přípravků a postupů, narozením dcery Šárky, pořádáním vlastní detailingové soutěže (sezóna 2016) a několika životními událostmi na realizaci nápadů nezbývalo příliš času.
Nicméně vlastní houževnatost, trpělivost a cílevědomost mě a se mnou i Taubner Auto Detailing přivedla až do dnešního dne, kdy chuť učit se, vylepšovat a posouvat sebe a detailingové umění dál, stále trvá.

  Jsem rád za těch 17 let zkušeností, které nám umožnily realizovat přes 400 vyleštěných párů světel a přes 250 vyleštěných a vydetailovaných vozů, motocyklů, plastových dílů, plexi moto štítů, budíků ale hlavně přinesly spoustu spokojených zákazníků a nových přátel...

  Děkuji Vám za důvěru.

  Filip Taubner
  zakladatel studia Taubner Auto Detailing

11.8.2012 - Tuning Extreme Show Příbram - Special Awards - Best Detailing by Meguiar´s

na začátek stránky

© 2021 Filip Taubner | Taubner Auto Detailing , Mezihorská 20, 143 00 Praha 4 - Modřany