Úvodní strana         Leštění světel         Leštění automobilů         Fotogalerie         Náš příběh         Ceník         Kontakt              Facebook  Instagram

Leštění - renovace autolaku

  Máte poškrábaný, vybledlý či zašlý lak? Nese Váš lak známky po kartáčích z myčky? Rádi byste, aby Vaše auto opět zářilo leskem?

Meguiar´s since 1901       Meguiar´s since 1901

  Díky našim dlouholetým zkušenostem v péči o automobily Vám můžeme nabídnout navrácení původního vzhledu laku a zvýšení hodnoty Vašeho vozu. Naším cílem je, aby byl výsledek vždy perfektní.
  Jsme vybaveni profesionální technikou a přípravky od celosvětově známých společností Rupes, Kamikaze Collection, Meguiar´s, Gyeon, Angelwax, Auto Finesse a 3M které se specializují na autokosmetiku a přípravky na renovaci a údržbu automobilů.

Auto Finesse       Meguiar´s since 1901          GYEON

  Kdy renovovat lak?

   Chcete-li zlepšit vzhled Vašeho vozu?
   Máte zájem zvýšit hodnotu Vašeho vozu?
   Jsou na laku na první pohled viditelné kruhové škrábance?
   Lak nese známky vyblednutí či oxidace?
   Zůstávají-li na laku po dešti mokré souvislé skvrny?

  Proč renovovat lak karoserie?

  Laky automobilů jsou během provozu vystaveny vlivům počasí (střídání teploty v rozsahu několika desítek stupňů Celsia, UV záření, slunce, déšť, sníh) a také mechanickému poškození (prach, odlétající kamínky, větve, oděrky z parkoviště, kartáče mycích linek). Tím, jak lak stárne, postupně oxiduje a stává se matným. A nezáleží na tom, zda-li máte na autě metalický lak či pastelovou barvu. Jediný rozdíl je ten, že u pastelových laků je efekt stárnutí podstatně výraznější. Tento nepříjemný efekt se objevuje zejména u automobilů pět a více let starých.
  Přitom k perfektnímu vzhledu jim stačí řádné rozleštění a konzervace. Navíc u automobilů, které mají lak správně ošetřený, nedochází v takové míře k jejich špinění a zaprášení při běžném provozu.

  Postup renovace laku.

  Před samotným započetím renovace autolaku je důležité řádné umytí celého vozu z důvodu odstranění všech povrchových nečistot. Následně se na zoxidovaný lak nanáší brusná leštící pasta pomocí elektrické DA leštičky. Po důkladném strojním leštění se lak konzervuje voskem odolným UV záření.

  Jak pečovat o lak?

   Používat kvalitní autošampon podporující voskovou vrstvu
   Upřednostňovat ruční mytí automobilů před kartáčovými myčkami
   Doporučujeme nechat automobil dvakrát do roka navoskovat. Zajistíte tak svému automobilu dlouhodobou ochranu laku a déle trvající lesk.

Meguiar´s since 1901       Meguiar´s since 1901       Meguiar´s since 1901      

  Renovace laku zahrnuje:

   Vyčištění karoserie od rezavých a asfaltových teček, oxidace, smůly, ptačího trusu pomocí claye
   Vícestupňové strojní leštění karoserie pomocí orbitální leštičky
   Navoskování syntetickým voskem či voskem s příměsí carnauby pro dlouhodobou ochranu laku
   Ošetření vnějších plastových a pryžových částí (boční lišty, pneumatiky)

Časová náročnost leštění a renovace laku je 2 až 4 dny dle rozsahu poškození laku a velikosti automobilu.

Čištění motorových prostorů

  Našim zákazníkům nabízíme službu Čištění motorových prostorů.
Po důkladném odstranění nečistot následuje konzervace a impregnace plastových a gumových částí proti blednutí. Vrátíme tak Vašemu motorovému prostoru jeho původní vzhled a čistotu.

  Upozornění: Tlakové mytí motorů pro odstranění nánosů zaschlých olejů (např. před plánovanou STK) neprovádíme!!!

Meguiar´s since 1901       Meguiar´s since 1901
Tagy: Rozleštění světel, renovace světel, leštění světel, světlomety, světla, plastová světla, oprava světlometů parabol, leštění plastů, leštění světel Praha 4, Praha 12, Modřany
Libuš, Komořany, Braník, Leštění světel Střední Čechy, Kolín, Rataje nad Sázavou, Uhlířské Janovice, Kutná Hora, Škoda Fabia Octavia Superb,
Ford Focus Mondeo, VW Volkswagen, Golf Bora Passat, BMW, Chrysler, Chevrolet, Daewoo, Dodge, Audi, Seat, Saab, Ferrari, Porsche, Hyundai Getz,
Toyota Yaris, Opel Vectra Astra Fiesta Focus, Meguiar´s, Meguiars, 3M, rozlesteni svetel
čištění světel, repase, regenerace, oživení, refresh, rekultivace, revitalizace, zprůhlednění, sanace, nablýskání, vyčištění, znovuoživení, údržba
na začátek stránky

© 2024 Filip Taubner | Taubner Auto Detailing , Mezihorská 20, 143 00 Praha 4 - Modřany